O mně

Majitel/Makléř Rob Kinnon – Moje žena Michele a já jsme obyvateli Playa del Carmen v Mexiku a jako developeři a investoři se zabýváme nemovitostmi téměř 10 let. Žijeme zde, vychováváme naše děti a investujeme do nejrychleji rostoucího latinskoamerického realitního trhu na světě!

Využijeme naše kontakty v regionu a znalosti trhu, abychom vám našli nemovitost, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Ať už hledáte perfektní domov důchodců, rodinnou dovolenou nebo příležitost k investici do nemovitostí, důvěřujte nám, že vám pomůžeme najít tu jednu speciální nemovitost, která předčí všechna vaše očekávání. Naše nabídky nemovitostí obsahují širokou škálu nemovitostí na prodej v Riviera Maya, Riviera Maya a Cancún. Najděte aktuální nabídky domů na prodej, byty na prodej, luxusní vily, pozemky na pláži, hotely na prodej a další. Prohlédněte si náš seznam nabídek nebo použijte naše přizpůsobené vyhledávání nemovitostí, abyste dostali aktuální oznámení z trhu, kdykoli bude zveřejněna nová nabídka, a najděte nemovitost, která splní všechna vaše přání.

Jsme jedinečně kvalifikovaní, abychom vám pomohli při hledání nemovitosti, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a provedeme vás procesem od kupujícího až po vlastníka nemovitosti. Proč? Protože jsme to dokázali! Dovolte nám využít naše zkušenosti pro vás. Jaký druh služeb můžete očekávat od Exclusive Buyer Broker? Podrobný popis našich služeb naleznete na naší stránce Pro kupující.

O BuyPlaya Real Estate Advisors:

S mílemi a mílemi pláží s bílým pískem, křišťálově modrou vodou, mystickými mayskými ruinami, magickými cenoty a druhým největším útesovým systémem na světě není žádným překvapením, že se Mayská riviéra stala top destinací pro rekreanty z celého světa. Důvtipní investoři si všimli, že se tento region stal horkým místem pro mezinárodní kupce nemovitostí.

V BuyPlaya Real Estate Advisors je každý člen našeho týmu odhodlán umně spojovat mimořádné nemovitosti s mimořádnými lidmi. Díky úzkým pracovním vztahům, které jsme navázali s dalšími renomovanými makléři působícími na Riviera Maya, máme přístup ke všem nemovitostem dostupným na prodej, byty na prodej v Tulum, vily na prodej v Playacar, pozemky na prodej v Mahahual, okouzlující butikové hotely a restaurace.

Využijeme naše kontakty v regionu a znalosti trhu, abychom vám našli nemovitost, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Ať už hledáte perfektní domov důchodců, rodinnou dovolenou nebo příležitost k investici do nemovitostí, důvěřujte nám, že vám pomůžeme najít tu jednu speciální nemovitost, která předčí všechna vaše očekávání.

Nemovitost Playa Del Carmen
Prodej nemovitosti Playa Del Carmen Mexiko
Naše nabídka nemovitostí Riviera Maya obsahuje širokou škálu nemovitostí na prodej, Riviera Maya a Cancún. Najděte aktuální nabídky bytů na prodej, luxusních vil, pozemků u pláže, hotelů na prodej a další. Procházejte naše nabídky nebo použijte naše přizpůsobené vyhledávání nemovitostí, abyste dostali aktuální oznámení z trhu, kdykoli bude zveřejněna nová nabídka, a najděte nemovitost, která splní všechna vaše přání. Nezapomeňte se podívat na naše nové webové stránky s nabídkou nemovitostí podle lokality.

S trochou pomoci od Googlu jste nyní schopni vyhledat nemovitost a určit její přesnou polohu na mapě nebo satelitním snímku!! Udržujeme naše informace aktuální, abychom vám přinesli ten nejlepší výběr nemovitostí k prodeji na Riviera Maya.

Vztah mezi kupujícím nebo prodávajícím a jejich agentem je založen na důvěře, sdílených cílech a porozumění. Snažím se neustále zlepšovat a k tomu naslouchám a beru v úvahu potřeby a přání.

Rád bych od vás slyšel!