NFT tržiště

Rakuten spouští nové NFT tržiště

Japonská společnost Rakuten, která se zabývá elektronickým obchodováním, oznámila spuštění zbrusu nového tržiště pro nezaměnitelné tokeny neboli NFT.

Tento gigant v oblasti elektronického obchodu se chystá spustit jednu z nejnovějších a nejslibnějších online platforem pro NFT v podobě Rakuten NFT. Podle oznámení berou novou platformu velmi vážně a v roce 2023 mají v plánu rozšířit platformu o službu peer-to-peer k mintování a prodeji NFT.

Jak možná víte, společnost Rakuten není ve světě blockchainových řešení a kryptoměn žádným nováčkem, již dříve, v roce 2019, spustila vlastní kryptoměnovou burzu a loni dokonce začala přijímat kryptoměny na svých účtech Rakuten Pay. Takže se dá říci, že je digitálním trhům velmi otevřená, ale do světa nezaměnitelných tokenů se ponořila poprvé.

NFT

Peer-to-Peer

Podle společnosti Rakuten má být jejich platforma jednou z nejlepších online platforem NFT. Uživatelům poskytne možnost NFT nakupovat, a nakonec budou moci využívat peer-to-peer služby i k prodeji.

Cílem společnosti je pokrýt širokou škálu odvětví od zábavního průmyslu až po globální sportovní trhy a samozřejmě anime. Jedná se o jejich jedinečnou platformu, která umožní držitelům duševního vlastnictví vytvářet vlastní webové stránky k prodeji vlastních NFT.

Uživatelé také budou moci nakupovat prostřednictvím svého Rakuten ID, což znamená, že zákazníci budou moci získávat Rakuten body i za všechny své NFT nákupy. Jedná se tedy rozhodně o platformu, kterou pečlivě sledovat.

Napsat komentář